Odborníci a špecialisti v práci

Fyzio workshopy

Naše fyzio workshopy sú spojením teórie a praxe. Máme v ponuke 7 rôznych tém v rámci ktorých sa dozviete všetko nutné o pohybovom aparáte a ako sa oň čo najlepšie postarať. Zdravý chrbát, uvoľňovacie cvičenia, základné pohybové vzory, tréning a cvičenie, aeróbne športy – všetko v zrozumiteľnej a ľahko uchopiteľnej reči.
Objednať workshop

Diagnostika a riešenie problémov fyzioterapeutom

Účastníci môžu s fyzioterapeutom konzultovať a riešiť akékoľvek problémy súvisiace s pohybovým aparátom. Bolesti chrbta, seknutý krk, tenisový lakeť, či natiahnutý sval. Problém buď na mieste vyriešia, alebo dostanú odporúčania ako sa k vyriešeniu dopracovať.
Objednať fyzioterapeuta

Diagnostika chodidla fyzioterapeutom

Každý účastník získa správu o tom, ktorá časť chodidla je najviac zaťažovaná, či je rozloženie hmotnosti z fyziologického hľadiska správne. Nesprávna chôdza môže spôsobovať reťazenie a problémy sa môžu prejaviť až v krčnej chrbtici. Konzultácia s fyzioterapeutom predostrie ako je možné prípadné problémy riešiť.
Objednať diagnostiku chodidla

Ergonómia a nastavenie pracoviska fyzioterapeutom

Fyzioterapeut individuálne nastavuje sedenie (operadlo, opierky, výška sedu, …) a používanie pomôcok (klávesnia, monitor, stôl, …) priamo na pracovisku. Fyzioterapeut objasňuje v akej pozícii má človek správne sedieť, či dýchať a predchádzať tak problémom a bolestiam v oblasti chrbta, krížov a krčnej chrbtice.
Objednať ergonómiu pracoviska

Prednášky o výžive a stravovaní

Naše prednášky sú zložené z vedecky overených informácií. Lektori zrozumiteľne objasňujú ako poznať potraviny ktoré konzumujeme, ako nediétovať, ako si vytvoriť pozitívny vzťah s jedlom a čo všetko ovplyvňuje vnútornú biochemickú rovnováhu. Strava je naše palivo a porozumením problematike v kontexte si dokážeme vybudovať dlhodobo udržateľné návyky.
Objednať výživovú prednášku

Meranie telesnej kompozície a konzultácia s výživovým poradcom

Meranie odhalí základné údaje o vašom tele – zistíme, aká je hodnota bazálneho metabolizmu, percento tuku a podiel svalov, aby sme vedeli presne nastaviť individuálny kalorický príjem. Namerané hodnoty Vám podrobne vysvetlí odborník v oblasti výživy a stravovania.
Objednať meranie

Prednášky o mentálnom zdraví

Stres, vyhorenie, práca s emóciami, somatika, digitálna striedmosť, alebo toxická produktivita. V ponuke máme témy na zlepšenie psychického zdravia v pracovnom, ale aj osobnom živote vedené psychológmi a terapeutmi z praxe.
Objednať prednášku

Individuálna terapia s psychológom

Psychoterapeut účastníkom pomáha riešiť individuálne problémy, či už sa týkajú práce, vzťahov, ťažkej životnej situácie, komunikácie alebo emócií. Toto poradenstvo je dôverné.
Objednať prednášku

Masáže

Krátka masáž pôsobí relaxačne a uvoľňujúco, odstraňuje bolesti v oblasti chrbtice a nakopne vás do zbytku pracovného dňa. Masáž je ideálnym spríjemnením dňa vašich zamestnancov.
Objednať prednášku

Deň zdravia vo Vašej firme naplánujeme, pomôžeme Vám s jeho interným marketingom, prihlasovaním sa na jednotlivé aktivity a tiež zabezpečíme bezproblémový priebeh akcie.

Poradíme Vám s financovaním, aby ste realizáciou vedeli ušetriť firemné prostriedky.

Pôsobíme po celom Slovensku.

Zdravá firma je profitujúca

Napíšte nám, pripravíme vám ponuku na mieru

Mám záujem
Menu