Odborníci a špecialisti v práci

Fyzio workshopy

Fyzio workshopy

Naše fyzio workshopy sú spojením teórie a praxe. Máme v ponuke 7 rôznych tém v rámci ktorých sa dozviete všetko nutné o pohybovom aparáte a ako sa oň čo najlepšie postarať. Zdravý chrbát, uvoľňovacie cvičenia, základné pohybové vzory, tréning a cvičenie, aeróbne športy – všetko v zrozumiteľnej a ľahko uchopiteľnej reči.
Objednať workshop
Diagnostika a riešenie problémov fyzioterapeutom

Diagnostika a riešenie problémov fyzioterapeutom

Účastníci môžu s fyzioterapeutom konzultovať a riešiť akékoľvek problémy súvisiace s pohybovým aparátom. Bolesti chrbta, seknutý krk, tenisový lakeť, či natiahnutý sval. Problém buď na mieste vyriešia, alebo dostanú odporúčania ako sa k vyriešeniu dopracovať.
Objednať fyzioterapeuta
Diagnostika chodidla fyzioterapeutom

Diagnostika chodidla fyzioterapeutom

Každý účastník získa správu o tom, ktorá časť chodidla je najviac zaťažovaná, či je rozloženie hmotnosti z fyziologického hľadiska správne. Nesprávna chôdza môže spôsobovať reťazenie a problémy sa môžu prejaviť až v krčnej chrbtici. Konzultácia s fyzioterapeutom predostrie ako je možné prípadné problémy riešiť.
Objednať diagnostiku chodidla
Ergonómia a nastavenie pracoviska fyzioterapeutom

Ergonómia a nastavenie pracoviska fyzioterapeutom

Fyzioterapeut individuálne nastavuje sedenie (operadlo, opierky, výška sedu, …) a používanie pomôcok (klávesnia, monitor, stôl, …) priamo na pracovisku. Fyzioterapeut objasňuje v akej pozícii má človek správne sedieť, či dýchať a predchádzať tak problémom a bolestiam v oblasti chrbta, krížov a krčnej chrbtice.
Objednať ergonómiu pracoviska
Nutričné poradenstvo

Prednášky o výžive a stravovaní

Naše prednášky sú zložené z vedecky overených informácií. Lektori zrozumiteľne objasňujú ako poznať potraviny ktoré konzumujeme, ako nediétovať, ako si vytvoriť pozitívny vzťah s jedlom a čo všetko ovplyvňuje vnútornú biochemickú rovnováhu. Strava je naše palivo a porozumením problematike v kontexte si dokážeme vybudovať dlhodobo udržateľné návyky.
Objednať výživovú prednášku
Meranie telesnej kompozície

Meranie telesnej kompozície a konzultácia s výživovým poradcom

Meranie odhalí základné údaje o vašom tele – zistíme, aká je hodnota bazálneho metabolizmu, percento tuku a podiel svalov, aby sme vedeli presne nastaviť individuálny kalorický príjem. Namerané hodnoty Vám podrobne vysvetlí odborník v oblasti výživy a stravovania.
Objednať meranie
Prednášky o mentálnom zdraví

Prednášky o mentálnom zdraví

Stres, vyhorenie, práca s emóciami, somatika, digitálna striedmosť, alebo toxická produktivita. V ponuke máme témy na zlepšenie psychického zdravia v pracovnom, ale aj osobnom živote vedené psychológmi a terapeutmi z praxe.
Objednať prednášku
Individuálna terapia s psychológom

Individuálna terapia s psychológom

Psychoterapeut účastníkom pomáha riešiť individuálne problémy, či už sa týkajú práce, vzťahov, ťažkej životnej situácie, komunikácie alebo emócií. Toto poradenstvo je dôverné.
Objednať psychológa
Masáže

Masáže

Krátka masáž pôsobí relaxačne a uvoľňujúco, odstraňuje bolesti v oblasti chrbtice a nakopne vás do zbytku pracovného dňa. Masáž je ideálnym spríjemnením dňa vašich zamestnancov.
Objednať masáže

Dni zdravia na pracovisku pomáhajú zamestnávateľom zvýšiť povedomie o nevyhnutnosti prevencie medzi zamestnancami a priamo ju zabezpečiť.

Deň zdravia vo Vašej firme pomôžeme naplánovať, zastrešíme registračný systém a postaráme sa o bezproblémový priebeh akcie.

Máme 6 rokov skúseností a vyšetrili sme už viac ako 30 000 zamestnancov.

Zdravá firma je profitujúca

Napíšte nám, pripravíme vám ponuku na mieru

Mám záujem
Menu