FIREMNÉ
DNI
ZDRAVIA

Deň zdravia vo Vašej firme naplánujeme, pomôžeme Vám s jeho interným marketingom, prihlasovaním sa na jednotlivé aktivity a tiež zabezpečíme bezproblémový priebeh akcie. Všetky starosti s hľadaním špecialistov môžete nechať na nás, bez ohľadu na to, kde sídlite. Spolupracujeme s odborníkmi v Bratislave, Košiciach, Prešove, Nitre, Žiline, ale aj iných, väčších a menších mestách.

AKTIVITY

ODBORNÍCI

Máme zazmluvnených viac ako 30 lekárov a iných odborníkov, ktorí nám vo firmách pomáhajú zabezpečovať komplexnú zdravotnú starostlivosť na tej najvyššej úrovni. Dermatológ, očný lekár, psychoterapeut, ortopéd, neurológ alebo dokonca alergiológ? Dajte nám vedieť a my privezieme špecialistov priamo do priestorov Vašej spoločnosti.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Podpora zdravého životného štýlu zamestnancov formou zábavných aktivít, akými sú motivačné a odborné prednášky, workshopy či rôzne cvičenia, sa vo svete stáva číslom jedna v oblasti nefinančných benefitov. Joga, fitness, psychológia, fyzioterapia či výživové poradenstvo. To sú len niektoré z nami poskytovaných služieb. Napíšte nám a my Vám radi predstavíme celú ponuku.

RELAX A MASÁŽE

Fyzická a psychická pohoda zamestnancov je rovnako dôležitou súčasťou výkonnej spoločnosti. Naše dni zdravia preto vždy zahŕňajú aj relaxačné aktivity, pri ktorých si zamestnanci skutočne oddýchnu. Tými najobľúbenejšími sú masáže na pracovisku, no v našej ponuke nájdete aj služby ako lymfodrenáž, parafínové zábaly, skupinová zvukoterapia či vedená meditácia.

ONLINE
AKTIVITY

Zdravie k vám prinesieme aj online! Naši odborníci si pre vás pripravili rôzne druhy cvičenia, ale tiež prednášky a workshopy na množstvo tém z oblastí stravovania, fyzického a aj psychického zdravia. Toto všetko si môžete vychutnať z pohodlia obývačky.

REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS