MASÁŽE A RELAX VO FIRME

MASÁŽE
KRKU A ŠIJE

Krátka masáž krku a šije na kľakačkách pôsobí relaxačne a uvoľňujúco, odstraňuje bolesti v oblasti krčnej chrbtice a nakopne vás do zbytku pracovného dňa. Na masáž nie je nutné sa vyzliekať, masíruje sa cez oblečenie, a teda je ideálnym spríjemnením dňa vašich zamestnancov.

LYMFO
NOHAVICE

Prístrojová lymfodrenáž funguje na princípe tlakovej vlny, ktorá postupne vyprázdňuje lymfatické cesty. Je to jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky, ktorým môžeme vyvolať regeneráciu kože a podkožia. Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvenie tkaniva.

PARAFÍNOVÉ
ZÁBALY

Parafín je špeciálny vosk, ktorý sa používa k liečebným a kozmetickým kúpeľom, nakoľko vyniká svojou schopnosťou udržiavať teplo. Lokálna aplikácia parafínových zábalov pôsobí relaxačne, uvoľňuje kŕče, zmenšuje chronickú bolesť, zvyšuje prekrvenie a zlepšuje výživu tkanív.

ZVUKO
TERAPIA

Zvukoterapia, alebo terapia zvukom, je tradičnou liečebnou metódou východných kultúr. Jej cieľom je, za pomoci hudobných a rituálnych nástrojov, ktoré sú známe tisícky rokov, ozdravovanie tela a harmonizácia mysle. Hodina zvukoterapie je výborným doplnkom dní zdravia, teambuildingov, ale ešte efektívnejšie, pravidelnej starostlivosti vo vašej firme.

KONTAKTUJTE NÁS