ONLINE
FYZIO

V rámci live fyzio workshopov či cvičení si spoločne prejdete problematiku správneho držania tela, ako správne sedieť dlhé hodiny za počítačom alebo v aute. Počas live streamu si vyskúšate, ako by mal vyzerať správny postoj, ako zaktivovať a používať hlboký stabilizačný systém pri akejkoľvek aktivite, dozviete sa ako sa efektívne rozhýbať doma a v kancelárii. Zamestnanci dostanú aj v online prostredí priestor na otázky a odpovede.

ZDRAVÁ
VÝŽIVA

Diétnych a stravovacích režimov nájdete mnoho a z každej strany sa na nás valí zaručená metóda, či zázračná potravina, ktorá nám “zaručene” pomôže žiť kvalitnejší život. Ako sa v tom teda zorientovať? Naši výživoví poradcovia vám s týmto problémom vedia pomôcť aj prostredníctvom live streamu. Rozmanité okruhy tém a evidence based fakty podávané skutočnými odborníkmi, ktorí vám radi zodpovedajú všetky otázky.

LIVE
VARENIE

Online workshopy a školy (ne)varenia, kde vašich zamestnancov na diaľku naučíme pripravovať zdravé jedlá v domácom prostredí alebo v práci. Raw polievky, dezerty, slané snacky či smoothies. Toto všetko a ešte viac si môžu zamestnanci vyskúšať z pohodlia vlastnej kuchyne prostredníctvom live streamu. Zoznam potrebných surovín dostanete vopred a tak budete môcť jedlá pripravovať spolu s našimi lektormi a zároveň sa pýtať prípadné otázky,

DUŠEVNÉ
ZDRAVIE

Efektívne zvládanie home office, stres, ovládanie emócií, budovanie vzťahov, konflikty, strachy. To sú len niektoré z tém, ktoré naši psychoterapeuti a psychológovia, spolu s vašimi zamestnancami, preberú prostredníctvom live streamu. Lektori sa vás pokúsia, aj vo forme online prednášok, naučiť lepšie pracovať s vlastnou hlavou a tým aj skvalitniť svoj pracovný či osobný život.

REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS