NAOZAJ
ZDRAVÁ
FIRMA

Sme občianske združenie, ktoré pomáha so starostlivosťou o zdravie zamestnancov firmám, a to najviac vtedy, keď treba šetriť a na zdravie neostávajú peniaze. Prečo to robíme? Lebo jedine zdravý zamestnanec nám-vám pomôže prekonať túto a akúkoľvek inú krízu. Chcete sa o vašich zamestnancov starať spolu s nami? Vyplňte registračný formulár a staňte sa aj vy Naozaj Zdravou Firmou.

NAŠE POSLANIE

PODPORA ZDRAVIA ZAMESTNANCOV

Hlavným poslaním nášho občianskeho združenia je zvyšovanie povedomia o zdraví a bezplatná pomoc pri zlepšovaní zdravotnej starostlivosti o zamestnancov vo firmách na celom Slovensku. Paradoxne, práve v období, kedy svoje zdravie musíme chrániť viac ako kedykoľvek predtým, sú benefity vo forme kvalitnej zdravotnej starostlivosti ohrozené a v rámci úsporných opatrení škrtané. Našim poslaním je toto škrtanie zastaviť.

PODPORA EKOLOGICKÝCH A CSR AKTIVÍT

Naozaj zdravá firma sa nezameriava len na zdravie zamestnancov, ale aj na zdravie životného prostredia. Naše OZ pomáha spoločnostiam hľadať priestor a finančné prostriedky na prechod od lineárnej k cirkulárnej ekonomike, a zároveň v tejto bezodpadovej filozofii vzdelávať aj zamestnancov. Keď budeme vidieť zdravých zamestnancov pracujúcich vo firme fungujúcej na princípoch cirkulárnej ekonomiky, splnili sme svoj cieľ.

PODPORA FUNGOVANIA ODBORNÍKOV

Členmi nášho občianskeho združenia sú tréneri, fyzioterapeuti, výživoví poradcovia, psychológovia, ale aj lekári či odborníci na environmentalistiku, ktorých pôsobenie a možnosti šírenia osvety v oblasti zdravia a ekológie sú kvôli začínajúcej finančnej kríze výrazne obmedzené. Našim poslaním je týchto odborníkov finančne a nefinančne podporovať, a hľadať priestor pre ich uplatnenie v slovenských, aj zahraničných firmách.

10

PARTNEROV ZDRUŽENIA

A každý deň toto číslo rastie! Lebo byť Naozaj Zdravou Firmou sa všetkým našim partnerom oplatí. Žiadne záväzky, žiadne komplikované prihlasovanie, len množstvo zdravých benefitov pre Vás a Vašu spoločnosť.

30

NAŠICH ČLENOV

My podporujeme našich členov - odborníkov a naši členovia - odborníci zase na oplátku podporujú šírenie zdravia a ekológie vo firmách po celom Slovensku. Takúto osvetu totiž treba šíriť všade a za každých okolností.

1000

UŠETRENÝCH EUR

Minimálne toľko vieme ročne ušetriť všetkým Naozaj Zdravým Firmám. Na bezplatných prednáškach a vyšetreniach, ale aj pri výrazných zľavách a mnohých iných zdravých akciách. Stačí sa zaregistrovať a radi so šetrením pomôžeme aj Vám.

PARTNERI
OZ NZF

Kto sú naši partneri? Sú to všetky spoločnosti pôsobiace na Slovensku, ktoré sa rozhodli starať o životné prostredie a zdravie svojich zamestnancov, zdieľať tieto aktivity so svetom a inšpirovať tak aj ostatných podnikateľov. Naozaj Zdravou Firmou sa môžete aj vy. Stačí vyplniť formulár a bezplatné benefity môžu byť už tento mesiac u vás!

VYPLŇTE FORMULÁR