HEALTH
CONCIERGE

Využite našu nadštandardnú starostlivosť a nechajte nás postarať sa o Vaše zdravie. Prednostné vyšetrenia u lekárov a prvotriedny VIP prístup u viac ako 30 odborníkov v Bratislave a okolí.  Stačí si vybrať odborníka a do 24 hodín Vás bude kontaktovať Váš osobný Health Concierge, Andrej.

BENEFITY PRE VÁS

Vy sa staráte o pohodu Vašich zamestnancov, my sa radi postaráme o tú Vašu. Každý mesiac 3 nové služby, ktoré môžete, ako náš partner, využívať úplne bezplatne. Stačí si vybrať a do 24 hodín Vás budeme kontaktovať s bližšími informáciami ohľadom využitia našej VIP starostlivosti.

ZDARMA

1x KOMPLEXNÁ FYZIO LIEČBA

30-minútová bezplatná diagnostika, konzultácia a tiež návrh riešení s fyzioterapeutom v bratislavskej alebo trnavskej pobočke Profy Fyzioterapia. Na riešenie Vašich problémov s pohybovým aparátom nebol nikdy lepší čas.

www.profy.sk

ZDARMA

1x PRIVÁTNA SAUNA

Príďte si vychutnať atmosféru domáceho pohodlia a oddýchnite si v najkvalitnejšej cédrovej saune v SR. Pre našich partnerov sme si pripravili benefit v podobe 110-minútového privátneho vstupu pre 1-5 osôb do suchej sauny a infrasauny vo wellness Saunička na Prievozskej 6 v Bratislave.

www.saunicka.sk

ZDARMA

1x STRAVOVACÍ PLÁN

InBody meranie telesnej kompozície, analýza súčasných stravovacích návykov a komplexné vypracovanie stravovacieho plánu, s viac ako 30 stranami receptov prispôsobených Vašim alergiám, intoleranciám a cieľom. Či už chcete chudnúť, tvarovať postavu alebo sa len cítiť lepšie, naši výživoví poradcovia sú Vám k dispozícii.

www.fitnessplan.sk

BENEFITY PRE FIRMU

Zdravie Vašich kolegov nám nie je ľahostajné ani v čase prichádzajúcej krízy. Rok 2020 nebude v oblasti starostlivosti o zamestnancov ľahký a preto sme sa rozhodli, spolu s našim novovzniknutým OZ Naozaj Zdravá Firma, priniesť služby našich odborníkov do firiem, všade, kde to bude čo i len trochu možné.

ZDARMA

2 HODINY ONLINE FYZIO

Akékoľvek pohybové problémy, ktoré Vás a Vašich trápia, môžete konzultovať a riešiť pri individuálnych vyšetreniach s fyzioterapeutmi, teraz aj v online podobe. Bolesti chrbta, seknutý krk, tenisový lakeť, či natiahnutý sval. Problém buď s Vašimi zamestnancami vyriešime prostredníctvom zabezpečeného video hovoru, alebo dostanú odporúčania, ktoré im k vyriešeniu napomôžu.

ZDARMA

1x VEGE PREDNÁŠKA

Kto má pravdu? Tradiční mäsožravci obhajujúci každodennú konzumáciu živočíšnych produktov a jej nevyhnutnosť pre zdravie človeka? Alebo sú to, naopak, vegáni a vegetariáni, ktorí poukazujú na negatívne dopady konzumácie mäsa a mliečnych výrobkov na zdravie a životné prostredie? O tom všetkom sa môžu Vaši zamestnanci porozprávať s výživovým poradcom priamo vo Vašej spoločnosti.

50% ZĽAVA

DIAGNOSTIKA CHODIDLA

Individuálna diagnostika chodidla je vykonávaná na špecializovanom zariadení - podoskope. Každý zamestnanec takto získa obraz o tom, ktorá časť chodidla je najviac zaťažovaná, či je rozloženie váhy pri rôznych aktivitách (postoj, drep, výpad, ...) z fyziologického hľadiska správna a následná konzultácia s fyzioterapeutom predostrie, ako je možné prípadné problémy riešiť.

FINANČNÝ
PORADCA

Využite našu VIP službu bezplatného finančného poradenstva v oblasti benefitov, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Napíšte nám a zistite, či môžu byť aktivity v oblasti zdravia a vzdelávania, v zmysle zákona o dani z príjmov, aj nedaňovým nákladom. Alebo chcete vedieť, čo tento rok s 2% z daní, aby z toho vaša firma a zdravie zamestnancov benefitovali čo najviac? Prípadne máte iné otázky? V oblasti financovania benefitov je ich veľa a preto je tu náš špecialista na dane a fakturáciu, Igor.

KONTAKTUJTE NÁS