MODERNÝ
TEAM
BUILDING

Pre optimálne fungovanie spoločnosti je potrebné nielen individuálne zdravie ľudí, ale aj spolupráca v rámci kolektívu. Pri organizovaní teambuildingov preto využívame len moderné prístupy, ktoré Váš team naozaj stužia. Všetky naše teambuilding aktivity sú vedené profesionálmi vo svojom odbore, sú zábavné, interaktívne a verte nám, že sa do nich radi zapoja všetci. Teambuilding samozrejme zorganizujeme buď priamo u vás vo firme, alebo kdekoľvek inde na Slovensku a v zahraničí.

ZABEZPEČÍME CELÝ TEAMBUILDING

EVENT MANAGEMENT

Sme moderná eventová agentúra so skúseným produkčným teamom, ktorý pre Vás pripraví akúkoľvek udalosť športového aj nešportového charakteru. Pre našich klientov organizujeme teambuildingy, firemné športové dni a tiež eventy určené pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Stačí nám Vaša predstava a o všetko ostatné sa postaráme my. Od návrhu eventu, cez prípravu, až po jeho kompletnú realizáciu.

AKTIVITY PRE VŠETKÝCH

Pri organizovaní teambuildingov dbáme na to, aby si ich užili všetci zúčastnení. Ku každej firme pristupujeme individuálne a aktivity vyberáme s dôrazom na skladbu jej zamestnancov. Naše portfólio je široké. Nájdete v ňom komunikačné hry s psychológmi, školy varenia s top lektormi, ale tiež rôzne adrenalínové zážitky. Zorganizujeme pre Vás športové turnaje, vzdelávacie workshopy a postaráme sa aj o večernú zábavu.

NAJLEPŠIE LOKALITY

Zo skúseností vieme, že výber vhodného miesta, kde sa Váš teambuilding bude realizovať, je polovicou úspechu. Niekedy je prioritou wellness a hotelová kuchyňa, inokedy zase kladieme dôraz na športoviská a iné voľnočasové aktivity. Vždy sa ale snažíme nájsť také riešenie, ktoré sa stretne s očakávaniami nášho klienta. Nezáleží, či ste malá firma alebo veľká korporácia, teambuilding s Health Services si užijete na 100%.

REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS