ZDRAVÉ
RAŇAJKY

Doprajte si u Vás spolu s kolegami zdravé firemné raňajky. Aj takáto maličkosť spríjemní deň všetkých zamestnancov, zlepší náladu a teda aj celkovú komunikáciu v spoločnosti. Kontaktujte nás a my Vám pošleme výber tých najobľúbenejších raňajkových alternatív. Široká ponuka smoothies, zdravé chlebíky, nátierky, hummus, šaláty, fit koláčiky, alebo len obyčajný rozvoz kvalitného ovocia. Nezáleží, či vo firme organizujete dni zdravia alebo máte bežný pracovný deň, chutný začiatok dňa ocení každý.

FIT
CATERING

Našich výživových poradcov sme spojili so špičkovými kuchármi a vzniklo catering menu vhodné na akúkoľvek príležitosť. Jedlo na Váš event pripravíme podľa Vašich predstáv a požiadaviek, diétne aj menej diétne, no vždy zo surovín tej najvyššej kvality. Predjedlá, polievky, hlavné jedlá, dezerty. Z našej širokej ponuky si určite vyberiete. Súčasťou našich služieb je samozrejme aj príprava priestoru, v ktorom sa akcia bude konať, kuchári na mieste konania, profesionálna obsluha a tiež event management, aby ste si udalosť mohli užiť spolu s ostatnými návštevníkmi.

ŠKOLA
(NE)VARENIA

Zdravý životný štýl a chutné jedlo idú dokopy. Týmto heslom sa riadime aj pri vzdelávaní zamestnancov vo firmách a preto neustále rozširujeme ponuku našej Školy varenia. V Health Services však už neostávame len pri klasických kurzoch varenia, ktoré bývajú pre firmy príliš náročné na organizáciu. Čoraz populárnejšími sa stávajú workshopy, kde Vás naučíme pripravovať zdravé jedlá, bez potreby varenia. Raw polievky, dezerty, slané snacky či smoothie. Toto všetko si môžu zamestnanci vyskúšať v škole (ne)varenia alebo sa ich naučiť formou live cooking s našimi lektormi a výživovými poradcami.

REFERENCIE

KONTAKTUJTE NÁS