Lekárske vyšetrenie v práci

Sonografia karpálneho tunela

Veľmi častým problémom dnešnej doby je syndróm karpálneho tunela, ktorá v mnohých prípadoch môže súvisieť aj s dlhou prácou za počítačom. Zistite v akom stave je zhrubnutie nervového spletu v zápästí a ako postupovať v prípade možných problémov.
Objednať sonografiu
Alergologické testovanie

Alergologické testovanie

Zamestnancov otestujeme za účelom zistenia prítomnosti alergií. Kožný test je metóda bezpečného vyšetrenia, či telo alergicky reaguje na skúšanú látku. Je bezpečný a možno ho uskutočniť v každej vekovej skupine, v ktoromkoľvek období.
Objednať vyšetrenie alergológom
Vyšetrenie urológom so sonografiou

Vyšetrenie urológom so sonografiou

Preventívne urologické prehliadky sa po 50. roku života preplácajú z poistenia raz za 3 roky. Je to skvelá príležitosť nechať sa vyšetriť a môžu z nej ťažiť muži aj ženy. Vyšetrenie je neinvazívne a lekár hneď vidí potenciálny rozsah problému.
Objednať vyšetrenie urológom

Sonografia ciev a tepien

Ultrazvukovým vyšetrením ciev účastník získa informácie o štruktúrach, priechodnosti, rýchlosti šírenia krvi a spoľahlivo pomáha určiť stupeň poškodenia. Vyšetrnie je zlatým štandardom v angiológii a cievnej chirurgii.
Objednať sonografiu
Vyšetrenie a konzultácia s ortopédom

Vyšetrenie a konzultácia s ortopédom

Účastníkom zdiagnostikujeme problémy týkajúce sa chrbtice, ramien, kolien, bedier, prípadne chodidiel. Lekár zhodnotí stav a odporučí postup pre odstránenie problému.
Objednať vyšetrenie ortopédom
Vyšetrenie a konzultácia s neurológom

Vyšetrenie a konzultácia s neurológom

Neurológ účastníkom pomôže vyriešiť problémy ako migrény, závrate, poruchy pohyblivosti, depresie, úzkosti, poruchy spánku, chronické bolesti, alebo tetánia. Lekár odporúča vhodný postup liečby, prípadne dodatočné vyšetrenia.
Objednať vyšetrenie neurológom

Sonografia pohybového aparátu

Ultrazvukové vyšetrenie v ortopédii je moderná, bezbolestná a bezpečná metóda. Lekár na obrazovke okamžite vidí problematické postihnuté miesto a informuje účastníkov o rozsahu zdravotného problému.
Objednať sonografiu
Vyšetrenie očným lekárom

Vyšetrenie očným lekárom

Očná perimetria pomôže účastníkom odhaliť problémy zrakového poľa a periférneho videnia. Lekár v rámci vyšetrenia meria hrúbku rohovky a hodnoty očného tlaku. Komplexné vyšetrenie dokáže diagnostikovať množstvo očných problémov.
Objednať vyšetrenie očným lekárom
Vyšetrenie znamienok kožným lekárom

Vyšetrenie znamienok kožným lekárom

Dermatológ účastníkom skontroluje znamienka, čo je dôležité najmä pred letnou sezónou. V rámci konzultácie môžu riešiť aj iné kožné problémy. Jedine pravidelnou kontrolou svojej kože viete predchádzať ochoreniam s ňou spojeným.
Objednať kožného lekára
Screening ciev s meraním tlaku

Screening ciev s meraním tlaku

Základné vyšetrenie pomôže účastníkom identifikovať problémy s cievnou sústavou a tlakom a predísť tak rôznym civilizačným ochoreniam. Vyšetrenie je zo súčasne dostupných metód najefektívnejšie a odporúča sa ho zabsolvovať raz za dva roky.
Objednať vyšetrenie ciev

Vyšetrenie pľúc

Krátky pľúcny test pomôže účastníkom odhaliť problém a zistiť, ako je závažný. Meraním prietoku do pľúc a von z pľúc lekár meria funkčnú kapacitu a zhodnotí v akom sú stave.
Objednať vyšetrenie pľúc
Vyšetrenie EKG

Vyšetrenie EKG

Vyšetrením srdca účastníci zistia či je frekvencia, pravidelnosť rytmu v poriadku a či nie sú prítomné anomálie z fyziologického hľadiska. Lekár vyhodnocuje namerané hodnoty, pričom využíva najmodornejšie technológie pre odhalenie problémov.
Objednať vyšetrenie EKG

Dni zdravia na pracovisku pomáhajú zamestnávateľom zvýšiť povedomie o nevyhnutnosti prevencie medzi zamestnancami a priamo ju zabezpečiť.

Deň zdravia vo Vašej firme pomôžeme naplánovať, zastrešíme registračný systém a postaráme sa o bezproblémový priebeh akcie.

Máme 6 rokov skúseností a vyšetrili sme už viac ako 30 000 zamestnancov.

Zdravá firma je profitujúca

Napíšte nám, pripravíme vám ponuku na mieru

Mám záujem
Menu