Lekárske vyšetrenie v práci

Alergologické testovanie

Zamestnancov otestujeme za účelom zistenia prítomnosti alergií. Kožný test je metóda bezpečného vyšetrenia, či telo alergicky reaguje na skúšanú látku. Je bezpečný a možno ho uskutočniť v každej vekovej skupine, v ktoromkoľvek období.
Objednať vyšetrenie alergológom

Vyšetrenie urológom so sonografiou

Preventívne urologické prehliadky sa po 50. roku života preplácajú z poistenia raz za 3 roky. Je to skvelá príležitosť nechať sa vyšetriť a môžu z nej ťažiť muži aj ženy. Vyšetrenie je neinvazívne a lekár hneď vidí potenciálny rozsah problému.
Objednať vyšetrenie alergológom

Sonografia ciev a tepien

Ultrazvukovým vyšetrením ciev účastník získa informácie o štruktúrach, priechodnosti, rýchlosti šírenia krvi a spoľahlivo pomáha určiť stupeň poškodenia. Vyšetrnie je zlatým štandardom v angiológii.
Objednať kožného lekára

Vyšetrenie a konzultácia s ortopédom

Účastníkom zdiagnostikujeme problémy týkajúce sa chrbtice, ramien, kolien, bedier, prípadne chodidiel. Lekár zhodnotí stav a odporučí postup pre odstránenie problému.
Objednať vyšetrenie ortopédom

Vyšetrenie a konzultácia s neurológom

Neurológ účastníkom pomôže vyriešiť problémy ako migrény, závrate, poruchy pohyblivosti, depresie, úzkosti, poruchy spánku, chronické bolesti, alebo tetánia. Lekár odporúča vhodný postup liečby, prípadne dodatočné vyšetrenia.
Objednať vyšetrenie neurológom

Sonografia pohybového aparátu / karpálneho tunela

Ultrazvukové vyšetrenie v ortopédii je moderná, bezbolestná a bezpečná metóda. Lekár na obrazovke okamžite vidí problematické postihnuté miesto a informuje účastníkov o rozsahu zdravotného problému.
Objednať kožného lekára

Vyšetrenie očným lekárom

Očná perimetria pomôže účastníkom odhaliť problémy zrakového poľa a periférneho videnia. Lekár v rámci vyšetrenia meria hrúbku rohovky a hodnoty očného tlaku. Komplexné vyšetrenie dokáže diagnostikovať množstvo očných problémov.
Objednať vyšetrenie očným lekárom

Vyšetrenie znamienok kožným lekárom

Dermatológ účastníkom skontroluje znamienka, čo je dôležité najmä pred letnou sezónou. V rámci konzultácie môžu riešiť aj iné kožné problémy. Jedine pravidelnou kontrolou svojej kože viete predchádzať ochoreniam s ňou spojeným.
Objednať kožného lekára

Screening ciev s meraním tlaku

Základné vyšetrenie pomôže účastníkom identifikovať problémy s cievnou sústavou a tlakom a predísť tak rôznym civilizačným ochoreniam. Vyšetrenie je zo súčasne dostupných metód najefektívnejšie a odporúča sa ho zabsolvovať raz za dva roky.
Objednať vyšetrenie ciev

Vyšetrenie pľúc

Krátky pľúcny test pomôže účastníkom odhaliť problém a zistiť, ako je závažný. Meraním prietoku do pľúc a von z pľúc lekár meria funkčnú kapacitu a zhodnotí v akom sú stave.
Objednať vyšetrenie pľúc

Vyšetrenie EKG

Vyšetrením srdca účastníci zistia či je frekvencia, pravidelnosť rytmu v poriadku a či nie sú prítomné anomálie z fyziologického hľadiska. Lekár vyhodnocuje namerané hodnoty, pričom využíva najmodornejšie technológie pre odhalenie problémov.
Objednať vyšetrenie EKG

Deň zdravia vo Vašej firme naplánujeme, pomôžeme Vám s jeho interným marketingom, prihlasovaním sa na jednotlivé aktivity a tiež zabezpečíme bezproblémový priebeh akcie.

Poradíme Vám s financovaním, aby ste realizáciou vedeli ušetriť firemné prostriedky.

Pôsobíme po celom Slovensku.

Zdravá firma je profitujúca

Napíšte nám, pripravíme vám ponuku na mieru

Mám záujem
Menu