ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTYL

ZDRAVÝ
CHRBÁT

V rámci fyzio workshopu si spoločne prejdete problematiku správneho držania tela, ako správne sedieť dlhé hodiny za počítačom alebo v aute. Na vlastnom tele si vyskúšate ako by mal vyzerať správny postoj, ako zaktivovať a používať hlboký stabilizačný systém pri akejkoľvek aktivite, dozviete sa ako sa efektívne rozhýbať v kancelárii a ako správne dýchať či už pri práci, alebo pri športe.

PREDNÁŠKY
O VÝŽIVE

Diétnych a stravovacích režimov nájdete mnoho, z každej strany sa na nás valí zaručená metóda, či zázračná potravina, ktorá nám „zaručene“ pomôže žiť kvalitnejší život. Naši výživoví poradcovia vám v rámci workshopov a prednášok na rôzne témy pomôžu sa v týchto odporúčaniach zorientovať a vyskladať si stravovací režim na mieru.

DUŠEVNÉ
ZDRAVIE

Syndróm vyhorenia, stres, práca s emóciami, budovanie vzťahov, konflikty, strachy. To sú len niektoré z tém, ktoré naši psychoterapeuti a psychológovia, spolu s vašimi zamestnancami, preberú do hĺbky u vás vo firme. Lektori sa pokúsia vás naučiť lepšie pracovať s vlastnou hlavou a tým aj skvalitniť svoj pracovný či osobný život.

DIAGNOSTIKA
INBODY

Impedančná analýza na prístroji InBody je metóda, ktorá meria telesnú kompozíciu slabým elektrickým prúdom. Ten prúdi ľudským telom, pričom sa pri prechode rôznymi tkanivami stretáva s rôznym odporom. Prístroj tento odpor následne vyhodnocuje a prináša veľmi presné údaje o celkovej, aj segmentálnej kompozícii – % tuku, svalov, vody v tele, ale aj iných hodnotách.

MERANIE
STRESU

Neinvazívne vyšetrenie, ktoré sa vykonáva na základe metódy HRV (heart rate variability – variabilita srdcovej činnosti), analyzujúcej srdcovú frekvenciu. Metóda dokáže vyhodnotiť úroveň prežívaného stresu, úroveň psychického, fyzického stresu, stresovú odolnosť a celkovú vyčerpanosť organizmu. Výsledky a možné riešenia sú konzultované s psychológmi počas krátkej konzultácie.

DIAGNOSTIKA
CHODIDLA

Diagnostika, ktorá je fyzioterapeutom vykonávaná na špecializovanom zariadení – podoskope. Každý účastník získa obraz o tom, ktorá časť chodidla je najviac zaťažovaná, či je rozloženie hmotnosti pri rôznych aktivitách, ako je postoj, drep, výpad a v neposlednom rade chôdza z fyziologického hľadiska správny. Následná konzultácia s fyzioterapeutom predostrie, ako je možné prípadné problémy riešiť.

KONTAKTUJTE NÁS