Chirurgická ambulancia s krátkou čakacou dobou a ľudským prístupom? Zavítajte na kliniku Profy

Autor :

Potrebujete vybrať znamienko alebo bradavicu? Spôsobujú vám ťažkosti podkožné útvary? Alebo je to niečo ešte vážnejšie? Chirurgická ambulancia PROFY kladie dôraz na odbornosť i ľudskosť zároveň. Sme tu pre vás v Bratislave. Garantujeme rýchle vybavenie a proklientský prístup.

 

Chirurgická ambulancia

 

Priebeh vyšetrenia u nás na chirurgickej ambulancii PROFY

U nás je všetko jednoduchšie a rýchlejšie. A práve na tom si zakladáme. No aby sme to zhrnuli, v skratke návšteva a vyšetrenie na našej súkromnej chirurgickej ambulancii v Bratislave vyzerá nasledovne: 

Na nových pacientov čaká kontrolné vstupné vyšetrenie s konzultáciou, na základe ktorého lepšie zistíme, čo konkrétne a ako dlho vás trápi. Následne poskytujeme špecializované vyšetrenia – aj predoperačné či histologické za pomoci sonografu pre detailné zobrazenie problematických častí, resp. presnejšiu diagnostiku. Každému väčšiemu chirurgickému zákroku takisto predchádza konzultácia, kde vám lekár presne vysvetlí priebeh, prínosy, riziká i dôsledky operácie, aby ste vedeli do čoho a prečo idete.

 

Naše zákroky

  • chirurgické odstránenie nechta jedna strana alebo obe,
  • odstránenie kožného útvaru znamienko, lipóm, ganglión,
  • chirurgický výber znamienka alebo bradavíc.

Ako sa k nám objednať?

Pokiaľ ide o váš prvý termín na Poliklinike PROFY, je vhodné objednať sa telefonicky (0940944588) alebo mailom (poliklinikaprofy@gmail.com). Avšak cez telefón na základe doplňujúcich otázok dokážeme presnejšie určiť, aký druh služby je pre vás najviac vhodný.

Každú ďalšiu rezerváciu môžete riešiť cez náš online rezervačný systém, kde si vyberiete prevádzku Poliklinika PROFY, nami odporúčaný druh liečby, vhodný termín a preferovaného odborníka.

Prečo chirurgická ambulancia PROFY?

Aby zdravie prekvitalo” znie heslo našich zdravotníckych zariadení PROFY. Okrem toho sa vám snažíme aj uľahčiť procesy a skrátiť čakanie, pretože vieme, že je práve toto je pre vás rozhodujúce.

Pre zjednodušenie prihlasovania využívame  online registračný systém. Každý záujemca sa prihlasuje na konkrétny termín – má tak vyhradený čas s odborníkom a nezdržiava sa čakaním. U nás nič také ako niekoľkohodinové „cvičenie trpezlivosti” v ambulancii neexistuje. Rovnako tak sa nemusíte namáhať bojovaním o čo najskorší termín. U nás naň nečakáte mesiace. Vybavení budete rýchlejšie než by ste si mysleli. 

Naši odborníci sú erudovaní a zdatní i jazykovo. Konzultácia teda nebude pre nich problémom, nech už riešite čokoľvek a za akýchkoľvek podmienok. Máme moderné priestory, v ktorých sa budete cítiť príjemne a náš ústretový personál vám pomôže zahodiť všetky obavy. Navyše sme dostupní a netreba riešiť ani problémy s parkovaním. Tak neváhajte a objednajte sa na chirurgiu ešte dnes, nech je váš problém vyriešený čím-skôr. Našu súkromnú ambulanciu nájdete v Bratislave na Prievozskej.

Myslíte si, že Vaši kolegovia alebo priatelia by mohli mať z tohto článku úžitok?
Zdieľajte ho.

Súvisiace články

Menu