Nutričné poradenstvo: Zdravie cez zdravú výživu a odborného poradcu

Autor :
V dnešnej dobe, kedy je zdravý životný štýl a vyvážená výživa na vzostupe, je nutričné poradenstvo stále viac žiadanou službou. Naša firma, Health Services Slovensko, prináša klientom odborné, skupinové a individuálne nutričné poradenstvo s cieľom zlepšiť ich životný štýl a zdravie. Či pri prednáškach a workshopoch v rámci starostlivosti o zamestnancov alebo individuálne priamo na našej poliklinike pod vedením Ing. Nikol Šimonovej. 

Prednášky o výžive a stravovaní

Na našej poliklinike dávame veľký dôraz na individualizovaný prístup ku každému klientovi. Sústreďujeme sa na ich potreby a osobné preferencie. Pri nutričnom poradenstve je tu Nikol, aby poskytla odborné poradenstvo a pomohla klientom dosiahnuť ich zdravotné a životné ciele. 

Naša nutričná poradkyňaIng. Nikol Šimonová 

Nikol je certifikovaná odborníčka na výživu s dlhoročnou praxou a hlbokým porozumením problematike nutričného zdravia. Svoje poradenstvo poskytuje nielen na poliklinike, ale aj v rámci wellbeing programov, kde pomáha organizáciám implementovať zdravý životný štýl pre svojich zamestnancov či prostredníctvom prednášok, workshopov alebo individuálnych sedení. 

Nutričné poradenstvo na poliklinike 

Naša poliklinika je miestom, kde Nikol rieši potreby klientov podrobnejšie. Na základe dôkladnej diagnostiky a vyhodnotenia ich individuálnych potrieb je schopná navrhnúť a prispôsobiť stravovací plán, ktorý je pre nich najvhodnejší. V rámci diagnostických vyšetrení využíva aj krvné odbery, ktoré pomáhajú odhaliť alergie, intolerancie a monitorovať zdravotný stav orgánov, ako je štítna žľaza a ďalšie. 

Inbody diagnostika telesnej kompozicie 

Na našej poliklinike tiež disponujeme moderným zariadením pre diagnostiku telesnej kompozície. Táto technológia nám umožňuje presne analyzovať zloženie tela klientov vrátane percenta telesného tuku, svalovej hmoty, vody a ďalších dôležitých parametrov, čo je veľmi užitočné pri plánovaní stravovania a tréningového programu. 

IBS (syndróm dráždivého čreva) 

Jednou z oblastí, ktorým sa Nikol osobitne venuje, je IBS (syndróm dráždivého čreva). Toto bežné ochorenie je často spôsobené nevhodnou stravou a stresom. S pomocou odborníčky na výživu si klienti môžu uľahčiť príznaky a zlepšiť svoj životný štýl. 

Okrem IBS Nikol poskytuje poradenstvo aj pre ďalšie problémy súvisiace s výživou. Pomáha klientom s kontrolovaním hmotnosti, zlepšením trávenia, vyvážením stravy a dodaním nevyhnutných živín pre optimálne fungovanie organizmu. 

Ak hľadáte spoľahlivé a odborné nutričné poradenstvo, neváhajte sa obrátiť na našu polikliniku a využite skúsenosti Nikol Šimonovej. S jej pomocou môžete dosiahnuť optimálne zdravie a životný štýl prostredníctvom správnej výživy a individuálneho prístupu. 

Objednať sa na vstupnú konzultáciu môžete tu 

Pre viac informácií ohľadom nutričného poradenstva nás neváhajte kontaktovať na našej webovej stránke alebo telefonicky. Vaše zdravie je našou prioritou a sme tu, aby sme vám pomohli na ceste k lepšiemu životnému štýlu. 

Myslíte si, že Vaši kolegovia alebo priatelia by mohli mať z tohto článku úžitok?
Zdieľajte ho.

Súvisiace články

Menu