Fyzioterapeut na pracovisku ako top benefit pre zamestnancov

Autor :

Zabezpečte benefity pre zamestnancov vo forme nadštandardnej zdravotnej starostlivosti, napríklad fyzioterapeut na pracovisku. Pomôže vyriešiť problémy s pohybovým aparátom a bolesťami, pozrie sa na správne sedenie a dýchanie, zodpovie dotazy vašich zamestnancov. Takéto máte možnosti.

Vyšetrenie a konzultácia s ortopédom

Fyzioterapeut na pracovisku pre zdravší kolektív

Chcete posunúť starostlivosť o zamestnancov na vyššiu úroveň? Objednajte si tento workshop do firmy napríklad v rámci týždňa zdravia. Spojte pre zamestnancov teóriu s praxou. V rámci viacerých tematických blokov sa dozvedia to najdôležitejšie o pohybovom aparáte a starostlivosti oň. Vašich zamestnancov určite budú zaujímať rôzne uvoľňovacie cvičenia, základné pohybové vzory, tipy na tréningy a cviky, budú mať otázky ohľadom zdravého chrbta či vhodného športu. A na toto všetko je tu fyzioterapeut.

 

Konzultácia s fyzioterapeutom ako benefit pre zamestnancov

Či už majú vaši zamestnanci sedavú alebo dynamickú prácu, istotne sa u každého z nich aspoň raz za čas vyskytne nejaká zdravotná komplikácia alebo diskomfort. Vybavte im do firmy fyzioterapeuta, ktorý im zodpovie otázky, pomôže vyriešiť problémy s pohybovým aparátom, navrhne riešenie na mieru. Získajte efektívnejších pracovníkov tým, že im pomôžete vyriešiť ťažkosti s bolesťami chrbta, seknutým krkom, tenisovým lakťom, či natiahnutým svalom. S pomocou fyzioterapeuta problém buď na mieste vyriešia, alebo dostanú odporúčania, ako sa k tomu postupne dopracovať. 

A nemusí to byť len v rámci health weeku raz ročne, zakomponujte túto službu do špeciálnych mesačných balíčkov, ktoré si viete zabezpečiť prostredníctvom spoločnosti Health Services Slovensko. Zamerajte sa na zdravie pohybového aparátu detailnejšie. Neoľutujete. Odmena príde v podobe výkonnejších zamestnancov. 

 

Benefity pre zamestnancov

Správne sedenie s fyzioterapeutom pre celkový well-being

Fyzioterapeut môže pomôcť zlepšiť celkový well-being aj rovno vo vašej kancelárii, respektíve na miestach výkonu práce vašich zamestnancov. Individuálne ponastavuje sedenie (operadlo, opierky, výška sedu) a navrhne správne používanie pomôcok (klávesnica, monitor, stôl, podložka) pri práci. Fyzioterapeut taktiež objasní, v akej pozícii má človek správne sedieť, zameria sa i na dýchanie (uvoľnenie v stresových situáciách, zbavenie sa únavy a úľava pri drobných ťažkostiach, lepšie sústredenie sa). Nakoniec zistíte, že takéto napohľad maličkosti spravia veľa. Zamestnancov bude menej bolieť chrbát, kríže, krčná chrbtica a práca im pôjde o niečo ľahšie. 

 

Diagnostika chodidla s fyzioterapeutom na predídenie komplikáciám

Nesprávna chôdza často spôsobuje reťazenie komplikácii a problémy sa postupom času môžu prejaviť až v krčnej chrbtici. Predíďte takýmto stavom vo vašej firme. Zavolajte si fyzioterapeuta, ktorý poskytne detailnú diagnostiku chodidla spojenú s konzultáciou. Zamestnanci získajú presné informácie o tom, ktorá časť chodidla je v ich prípade najviac zaťažovaná, tiež či je rozloženie hmotnosti z fyziologického hľadiska správne. Plus obdržia rady a odporúčania, ako daný stav postupne zlepšiť. 

 

Šetrite s Health Services Slovensko čas a kapacity. Ako firma nemusíte nič riešiť, naši odborníci prídu k vám so všetkým vybavením. Zorganizujeme well-being program presne podľa vašich predstáv. Zabezpečíme vám benefity pre zamestnancov na mieru na základe prieskumu. Staňte sa atraktívnejším zamestnávateľom aj vďaka takýmto firemným vymoženostiam.

Myslíte si, že Vaši kolegovia alebo priatelia by mohli mať z tohto článku úžitok?
Zdieľajte ho.

Súvisiace články

Menu