Profy: zdravotnícke zariadenie, v ktorých na vyšetrenia špecialistami netreba čakať mesiace

Autor :

Hľadáte kvalitu a dostupnosť? Odborníkov a vyšetrenia, ktoré sú vám k dispozícii rýchlo a netreba čakať a „zožierať sa nervozitou” dlhé mesiace? Pýtate sa, ako nájsť kvalitných a hlavne dostupných lekárov? Stavte na súkromné zdravotnícke zariadenia. To naše nájdete v Bratislave. Špecialisti z rôznych oblastí sú tu pre vás hneď.

Zdravotnícke zariadenie

Nemárnite čas čakaním na termín, vybavte sa ihneď na súkromnej klinike

Čaká a neminie vás vyšetrenie u nejakého špecialistu a vy sa obávate, že kým sa k nemu dostanete, vaše ťažkosti sa zhoršia? No a keď sa konečne priblíži váš termín, zistíte, že ho ešte o mesiac-dva posunuli? Nemáte na to trpezlivosť a nabudúce to u vás vedie k tomu, že návštevu lekára odkladáte ešte viac, lebo si poviete, že aj tak to bude nadlho? Už sa to viac nemusí diať. 

Súkromná klinika Profy má pre vás k dispozícii ambulancie s rýchlou dostupnosťou pre pacientov. V záujme vlastného well-beingu preto neváhajte a objednajte sa na vami preferovaný termín ešte tento mesiac. Možnosti vyšetrení sú nasledovné:

  • Imunológia a alergológia – vstupné vyšetrenia pre nových pacientov, takisto aj kontrolné pre už vyšetrených. Vyšetrenia sú dostupné aj pre deti od 4 rokov pri vybraných lekároch. 
  • Laboratórium a krvné testy – kontrola vitamínov, minerálov a chemických zlúčenín v tele, odbery s podozrením na konkrétne ochorenie (celiakia, štítna žľaza, zápal), personalizované odbery s upresnením špecifík na základe požiadaviek.

 

Prečítajte si viac o tom, čo všetko sa dá prostredníctvom vyšetrení krvi zistiť a ako sa expresne dostať k top odborníkom. Užitočné informácie nájdete v článku Odber a vyšetrenie krvi rýchlo a profesionálne

 

  • Chirurgia – vyšetrenia, kontroly, chirurgické odstránenie znamienok, kožných útvarov a zarastených nechtov.
  • Cievna chirurgia – kontrolné vyšetrenie s konzultáciou a sonografiou, komplexný mapping ciev a tepien.
  • Neurológia – vstupné a kontrolné vyšetrenie nadväzujúce na predošlé a týkajúce sa iba daného problému/lokality.
  • Ortopédia – klasické aj rehabilitačné vyšetrenia pre dospelých, aplikácia rázovej vlny pri problémoch ako sú tenisový lakeť či pätová ostroha.
  • Fyzioterapia a rehabilitácia – individuálne fyzio tréningy, mäkké techniky a masáže, lymfodrenáž, taping, ženská fyzioterapia, poruchy rovnováhy a závraty.

 

Screening ciev s meraním tlaku

Tieto služby na mieru pre vaše zdravie aktuálne nájdete na súkromnej poliklinike v Bratislave

Pri našich zdravotníckych zariadeniach sa môžete spoľahnúť na odborníkov a kvalitu vyšetrení, takisto dostupnosť termínov, v neposlednom rade príjemný personál. Zvoľte si oblasť, s ktorou potrebujete pomôcť, a naši odborníci sa vám povenujú k vašej plnej spokojnosti. Na vybrané vyšetrenia sa objednáte jednoducho cez rýchly registračný systém na webe Health Services Slovensko.

Myslíte si, že Vaši kolegovia alebo priatelia by mohli mať z tohto článku úžitok?
Zdieľajte ho.

Súvisiace články

Menu